Nieuw cultuurseizoen voor Ter Vesten en ’t Waaigat
GEMEENTE BKZ. Binnenkort start in de cultuurtempels van fusiegemeente Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht, Ter Vesten en ’t Waaigat, een nieuwe seizoen. Maandag 8 juni is er een Open Huis waarin bezoekers al een inkijk krijgen in het programma van het nieuwe seizoen. De ticketverkoop start op zaterdag 13 juni om 10 uur.
Voor Cultuurcentrum Ter Vesten in Beveren wordt het seizoen een feestseizoen: de cultuurtempel bestaat immers 30 jaar. De musical ‘The Clockmaker’s Daughter’ van Kollektief Kreatief opent het seizoen van 10 tot en met 27 september. Maar liefst lokale 110 medewerkers zetten hun schouders onder deze grootschalige productie. Ter Vesten gaat helemaal Charlie en de Chocoladefabriek achterna maar dan zonder chocolade. Wel zullen in verschillende seizoensbrochures 30 gouden tickets verstopt zitten. Wie er eentje vindt, wint een duoticket voor een voorstelling naar keuze, een cocktail of mocktail en een waardebon van 50 euro voor Cultuurcafé Ter Vesten. Het Beverse cultuurcentrum krijgt ook een nieuwe website.
Wie al eens een voorproefje wil van wat het nieuwe seizoen te bieden heeft, kan op maandag 8 jun om 20 uur terecht in Ter Vesten in Beveren. Tijdens een Open Huis stellen de programmatoren het programma voor. Reserveren kan via tervesten.be. Wie een brochure wil, kan er eentje ophalen in de foyer van Ter Vesten of ’t Waaigat. De ticket- en abonnementenverkoop start op zaterdag 13 juni om 10 uur. (mb, foto: © Gemeente BKZ)
info: tervesten.be, waaigat.be