Motortreffen 11 Genie reed regen uit de wielen

Image
Patrick Van den Berghe met enkele stoere mannen op de moto.
BURCHT. Het motorgebeuren in de kazerne te Burcht heeft niettegenstaande het slechte weer, toch  nog een 300 deelnemers gekregen. Bij goed weer was het waarschijnlijk een overrompeling geworden. In ieder geval de sfeer zat er goed in en een muziekgroep bracht daarbij een fantastisch optreden.

 

De verste deelnemer kwam uit Italië meer bepaald uit Rome  met meneer  Bruzzese. Dat is natuurlijk

Image
Er reden ook echte bezienswaardigheden mee.
ook een record. De oudste deelnemer was rijder Ringoot met 78 jaar en de oudste deelneemster Mevr Hélène Gijsels. De jongste deelnemer was Arne Dalvinck met zijn 10 jaar en de jongste dame heette Shauny Vleminckx. De grootste groep werd gevormd door de Chapters Club van Gent met 28 deelnemers.


Hoeveel het bedrag is dat naar het goede doel gaat moet nog precies uitgemaakt worden maar organisator adjudant Patrick Van den Berghe denkt, dat na betaling van nog een paar rekeningen, toch een 2000 euro zal overblijven.(Rolf Duchamps)