Berichten uit de politiezone Sint-Niklaas (01-04-2008)

SINT-NIKLAAS. Een 22-jarige vrouw, P.A., werd maandag het slachtoffer van een gauwdief in het postkantoor op de Grote Markt. De vrouw verloor persoonlijke papieren en 25 euro.

 

Maandag 31 maart werd rond 21u50 een 19-jarige man T.M. uit Sint-Niklaas opgesloten in de cel voor openbare dronkenschap. De man maakte even daarvoor amok op het Stationsplein en verstoorde de openbare orde.

 

Dinsdagachtend 1 april rond 8u werd een brandgeur waargenomen ter hoogte van het postgebouw op de Grote Markt. Na onderzoek bleek een onbekende een brandende sigaret in de brievenbus te hebben gegooid. Wanneer de brandweer ter plaatse kwam, was de brand reeds uitgebrand (smeulend). Enkele brieven zijn in de as opgegaan. De schade blijft beperkt tot de brievenbus.

 

Een minderjarig meisje uit Sint-Niklaas werd maandagnamiddag 1 april betrapt wanneer ze een kledingszaak in het Waasland Shopping Center wilde verlaten met 12 gestolen kledingsstukken. De verantwoordelijke kon haar tegenhouden. Ze werd overgebracht haar het commissariaat voor verhoor. (R.D.)