Grootschalige collectorwerken in Melsele
De werken zijn opgesplitst in drie grote fasen. De aannemer zal op drie werven tegelijk starten: Koolputstraat, Kalishoekstraat en Melsele-Zuid.
Fase A omvat de Koolput-, Briel- en Bergmolenstraat.
Deze fase is opgedeeld in vier deelfasen. De aannemer mag pas verder gaan met een volgende deelfase als de bereikbaarheid gegarandeerd is in de aktieve fase.
Fase B omvat het ganse gebied tussen de Kalishoekstraat, Sint-Elizabethstraat en Van Puymbroecklaan met een aftakking richting Gaverlandstraat.
Deze fase is de meest complexe fase.
Fase C bevindt zich volledig ten zuiden van de N70 en omvat grotendeels veldwerk. Enkel in de Jozef Balstraat en een deel van de Kerkenhoek wordt de wegenis vernieuwd. De Spoorweglaan en de Ijzerstraat worden gekruist over een beperkte lengte.
Bekijk hier een kaart van de werken.
Minder Hinder door veel info
Tijdens de werken zal er werfhinder zijn voor de omwonenden, de handelaars en de weggebruikers. Het gemeentebestuur heeft in samenwerking met Aquafin, studiebureau Irtas en aannemer VBG een programma voor Minder Hinder opgestart.
Van 1 tot 18 maart kunnen ge?nteresseerden een informatietentoonstelling over de werken bezoeken in OC Boerenpoort, Sint-Elizabethstraat 31a in Melsele.
De tentoonstelling is elke dag open. Van maandag tot en met donderdag van 10 tot 22 uur, op vrijdag van 10 tot 16 uur en in het weekend tussen 10 en 12 uur.
Vanaf midden maart wordt in de bibliotheek van Melsele een beperkte infostand ingericht. De bibliotheek van Melsele is gelegen aan de Hazaarddam 14.
Het gemeentebestuur van Beveren organiseert op donderdag 15 maart om 20 uur een informatieavond in OC Boerenpoort. Op deze avond kunnen inwoners hun vragen stellen aan medewerkers van Aquafin, studiebureau Irtas, aannemer VBG of de gemeente.
De werken kunnen online gevolgd worden via www.aquafin.be of www.beveren.be .