De resultaten van de verkeersacties van de lokale politie in januari 2007

BEVEREN. De lokale politie van Beveren heeft de resultaten bekend gemaakt van de akties die ze in januari heeft gevoerd. Zo werden er 4912 voertuigen op snelheid gecontroleerd. 167 Bestuurders werden betrapt op te snel rijden. Op de Grote Baan in Melsele werden 1515 voertuigen gecontroleerd op snelheid. Naast 16 zware overtredingen werden er ook 134 lichte overtredingen vastgesteld.
De politie controleerde ook op alcohol en drugs in het verkeer. Vorige maand werden bij 2 akties 329 adem- en drugtesten afgenomen.  Daarbij liepen 14 bestuurders tegen de lamp. Van 3 bestuurders werd het rijbewijs onmiddellijk ingetrokken.

Vorige maand werden 11 bestuurders beboet omdat ze geen gordel droegen. Bij 17 fietsen brandde het licht niet.  De politie werkt aan preventie en educatie. Er werd aan 16 klassen verkeersles gegeven, goed voor 271 leerlingen.