Kandidate Fata Morgana bij Kartel

BEVEREN. Ingrid De Vos (41) uit Melsele, die vorige week in de kijker liep in het tv- programma Fata Morgana, gaat in de politiek. De moeder van vier kinderen bekleedt de zesde plaats op de lijst van Kartel. Tijdens de doortocht van Fata Morgana in Beveren organiseerde ze succesvol een steekspel met ridders.

Kartel, dat samen met CD&V een coalitie vormt, plaatst Bram Massar (26) op de dertiende stek. Hij is voorzitter van jeugdhuis Djem in Melsele. Dat eerste schepen Boudewijn Vlegels de lijst trekt en voor de sjerp van burgemeester gaat, was al bekend.

Ook CD&V maakte zijn kandidaten voor de komende verkiezingen bekend. De uittredende schepenen staan op de eerste vijf plaatsen. Burgemeester Marc Van de Vijver trekt de lijst. Na hem volgen Peter Deckers, Katrien Claus, Raf Van Roeyen en Dirk Van Esbroeck. Op de twintigste plaats duikt Luk Smet op, de zoon van oud-burgemeester Fran?ois Smet. Voormalig schepen Robert Blommaert duwt de lijst. N-VA, dat een kartel vormt met de CD&V, bekleedt de plaatsen tien tot en met vijftien. Een van die kandidaten is Charlotte Van Strydonck, ooit het mooiste meisje van Oost-Vlaanderen en nu finaliste Miss Belgian Beauty. (HetVolk)