Berichten van de lokale politie (16-05-2006)

Tussen zaterdagavond 13 mei en maandagmiddag hebben onbekenden ingebroken in het containerpark in de Slekkenstraat te Melsele. Er werd echter niets gestolen.

Tussen zaterdag 13 mei en maandagmorgen 15 mei hebben onbekenden ingebroken in een personenauto in de Molenstraat te Kieldrecht. Een slot werd geforceerd doch er werd niets gestolen.

Dinsdagmorgen gebeurde omstreeks 03.40 uur een diefstal met braak in een handelszaak aan de Grote Baan te Melsele. Een deur werd geforceerd en de kassa, met een geringe hoeveelheid aan geld, pakjes sigaretten en tramkaarten werden gestolen.

Diezelfde nacht gebeurde een diefstal met braak in een handelszaak in de Oude Zandstraat te Beveren. Een deur werd geforceerd. Er is een laptop en een geringe hoeveelheid geld gestolen.

Maandagochtend 15 mei gebeurde rond 08u10 een verkeersongeval aan het Viergemeet in Beveren. Fietser Raf V. uit Melsele werd aangereden door een personenauto. Hij werd hierbij licht gewond. 

Op dinsdagmorgen 16 mei hebben onbekenden rond 00.30 uur geprobeerd in te breken in een handelszaak aan de Grote Markt te Beveren. Zij geraakten echter niet binnen.

Dinsdagnamiddag gebeurde rond 16u36 een verkeersongeval aan het Viergemeet te Beveren. Voetgangster Lea D. uit Beveren werd er aangereden door de lichte vrachtauto bestuurd door Paul P. uit Sint-Niklaas. Lea D. werd hierbij licht gewond.

Dinsdag hield de lokale politie van Beveren snelheidscontroles. Tussen 13u21 en 14u21 werden in de Brandstraat 62 voertuigen gecontroleerd. 8 Bestuurders hielden zich niet aan de maximum snelheid. Tussen 15u20 en 16u20 stond de controlepost opgesteld in de Zandstraat, ter hoogte van huisnummer 154. Er werden 405 voertuigen gecontroleerd. Niemand reed te snel.