Berichten van de lokale politie (02-05-2006)

Op vrijdag 28 april werd omstreeks 19.00 uur in de Sint-Martenslaan in Beveren een man bedreigd. De dader ging aan de haal met een kleine som geld.

Tijdens de nacht van vrijdag 28 op zaterdag 29 april hebben onbekenden getracht in te breken in een woning in de Blokmeers te Beveren. Ze geraakten echter niet binnen.

Op zaterdag 29 april hebben onbekenden in de loop van de dag geprobeerd in te breken in twee woningen te Beveren (Hoge Eiken). In beide gevallen zijn ze niet binnengeraakt.

Zondagmorgen 30 april gebeurde rond 04.30 uur een verkeersongeval aan de Gentseweg in Beveren. Dave P. uit Sint-Niklaas kwam er met zijn personenauto in aanrijding met een politievoertuig van de politie Sint-Niklaas. Beide agenten, bestuurder en passagier werden licht gewond.

Zondag 30april gebeurde rond 13.30 uur een verkeersongeval op de Provinciale Baan in Vrasene. Mike O. uit Sint-Gillis-Waas kwam er met zijn personenauto in aanrijding met de camionette bestuurd door Raymond P. uit Groot-Brittanni?. Mike O. werd licht gewond overgebracht naar kliniek M. Middelares te Sint-Niklaas.