Puitenslagersfeesten aan 47ste editie toe
BEVEREN. Dit en volgend weekend vinden in de Nieuwe Parochie en omgeving de 47ste editie van de Puitenslagersfeesten plaats. Op de affiche staan activiteiten als Puiteke Darts, Puiteke Zingt en de ambachtenmarkt.
De bekende Puitenslagersfeesten zijn dit jaar aan de 47st editie toe en knopen aan bij de roots: de figuur van Sefken de Puitenslager en zijn puit. Alle activiteiten worden dan ook gebundeld onder de noemer ‘Puiteke’ zoals Puiteke Ateliek, Puiteke Darts en Puiteke Zingt. Deze laatste is nieuw in het programma. Het is een groot - en gratis - meezingfeest op zaterdag 2 mei in de voormalige kerk OLV Van Bijstand onder begeleiding van coverband De Rijf van Rozjee. Daags nadien, op zondag 3 mei, keert de Puiteke Jaarmarkt naar haar oorspronkelijke locatie naast de kerk.
Het tweede feestweekend start op vrijdag 8 mei een nieuwtje: een gratis muziekavond met Wase bands als De Molteni’s en Onderkover. De optredens van zaterdagavond zijn dit jaar gebundeld onder de naam Puiteke Zakt Door. Op het programma staan optredens van onder andere partycoverband Go Ninja Go, Bart Kaëll, Willy Sommers en een stomende DJ set van het duo DJ Patrick De Zwart en DJ AIR. Tickets voor deze optredens kosten 6 euro in voorverkoop en zijn verkrijgbaar op puitenslagers.be. Puiteke Plezier zorgt op zondag 10 mei voor een dag vol beleving met de rommel- en ambachtenmarkt, Kidscity en de traditionele Puitenworp vanop het podium. Het volledige programma is te vinden op puitenslagers.be. (mb, foto: © Puitenslagersfeeten vzw)