Belle Perez opent morgenavond de Parkiesconcerten

SINT-NIKLAAS. Met het begin van de zomervakantie start in het Romain De Vidtspark in Sint-Niklaas de 34ste editie van de Parkiesconcerten. Morgenavond, dinsdag 1 juli, opent Belle Perez de reeks concerten.
Van 1 juli tot en met 12 augustus vindt er elke dinsdagavond de Parkiesconcerten plaats in het Romain De Vidtspark in Sint-Niklaas. Niemand minder dan Belle Perez opent morgenavond de concertreeks. In een speciale bezetting zingt de zomerhit‑recordhoudster haar grootste hits ‘Enamorada’, ‘Hello World’ en ‘El Mundo Bailando’, afgewisseld met verrassende, herkenbare songs die perfect passen in haar eigen repertoire. De 17‑jarige spotifyrevelatie ZITA verzorgt het voorprogramma. De avond sluit af met een passende dj-set.
De komende weken bevat het programma nog indrukwekkende namen als Cookies And Cream (8 juli), De Romeo’s (15 juli), Two Dots (22 juli), The 80’s Band (29 juli) en Guy Swinnen Band (5 augustus). Bram & Lennert sluiten op 12 augustus de Parkiesconcerten af.
Het festivalterrein opent telkens om 19 uur en uurtje later starten de concerten. Het volledige programma is te vinden op parkies.be. De toegang is gratis. (mb, foto: © Rechtenvrije foto)