Toneelvereniging De Vlasbloem herstart midden september

SINT-NIKLAAS. Toneelvereniging De Vlasbloem uit Nieuwkerken-Waas heropent op zondag 12 september De Vlasbloem nadat het in maart 2020 de deuren moest sluiten door de coronacrisis.

De sluiting kwam net voor de avant-première van de productie ‘Karel en Karolien’ die hierdoor in het water viel. Ook de plannen voor een openluchtproductie in mei ging door de crisis niet door.  Hierdoor liep de toneelvereniging heel wat inkomsten mis waardoor hun toekomst aan een zijden draadje hing. Dankzij een klein spaarpotje, het kwijtschelden van een deel van de huur van de zaal en verhoging van het jaarlijks lidgeld kon de vereniging overleven. 

Nu maakt de vereniging een doorstart mét een nieuwe huisstijl, ontworpen door enkele studenten uit de richting Grafische en Digitale Media van Artesis Hogeschool Antwerpen. De website, briefpapier en zelfs de gevel van De Vlasbloem zal worden uitgedost in de nieuwe huisstijl. Op zondag 12 september om 15.30 uur wordt de nieuwe voorgevel feestelijk onthuld in het bijzijn van burgemeester Lieven Dehandschutter.

"Dit anderhalf jaar was voor De Vlasbloem een ramp waarbij de toekomst van onze vereniging aan een zijden draadje hing. Enerzijds hebben we de luxe van een eigen zaal en foyer te mogen beheren, maar anderzijds moet er wel maandelijks hiervoor huur worden betaald. Zonder inkomsten is dit moeilijk vol te houden. Gelukkig konden we nog rekenen op een klein spaarpotje en zijn we dankbaar dat een deel van de maandelijkse huur werd kwijtgescholden door de huisbazin. Ook danken we het begrip bij onze leden omdat wij het jaarlijks lidgeld moesten verhogen", zegt voorzitter Ignace Vervaet, "Laat het presenteren van deze nieuwe huisstijl het symbool zijn van het leven na corona voor de hele cultuursector."  (mb)

 

Lees ook:

Nieuwe look voor Kringwinkel Den Azalee

SINT-NIKLAAS. Na meer dan twintig jaar heeft Kringwinkel Den Azalee een nieuwe huisstijl en nieuwe slogan. De kringwinkel heet voortaan gewoon ‘kringwinkel’. De nieuwe, moderne, kleurrijke huisstijl moet de...

Beverse scholen zijn zonder problemen herstart

BEVEREN. Afgelopen vrijdag zijn de scholen in Beveren succesvol heropgestart. Achter de schermen is hard gewerkt om dat veilig te laten verlopen. Zo werden in de schoolgebouwen looplijnen en...

Stad Sint-Niklaas hervat dienstverlening in fasen

SINT-NIKLAAS.  De diensten van de stad starten opnieuw. Dat zal in verschillende fasen gebeuren. Vandaag gaan de diensten in het stadhuis, welzijnshuis, techniekhuis en de deelgemeentehuizen terug...

PR-bureau Wavemakers rondt rebranding af

HAMME. PR-bureau Wavemakers uit Hamme heeft haar rebrandingproject met succes afgerond. Het bedrijf kreeg een nieuw logo, een moderne look en een nieuwe website ter ondersteuning van de slogan...

"Nieuw logo stelt teleur"

BEVEREN. Onlangs stelde het gemeentebestuur van Beveren haar nieuwe logo en huisstijl voor. Die nieuwe stijl valt niet bij iedereen in goede aarde en zou teveel lijken op het logo van de stad Aalst. 

Elke stem telt in nieuwe huisstijl OLV-Presentatie

Het nieuwe logo van de Onze-Lieve-Vrouw-Presentatie.SINT-NIKLAAS. Onder ruime belangstelling is gisteren de nieuwe huisstijl van de Onze-Lieve-Vrouw-Presentatie (OLVP) voorgesteld. De kiem voor de...